کانال پیش ساخته آب با گریتینگ استینلس استیل

کانال پیش ساخته آب با گریتینگ استینلس استیلکد کانال پیش ساخته آب ( کف شور خطی ) : CAB10AHI شرکت سازنده : نیکول فرانسه – nicoll جنس بدنه ی کانال : پی وی سی – PVC جنس گریتینگ : استیل ۳۱۶ ( stainless steel ) کلاس مقاومت وزنی : A15 – یک و نیم تن ارتفاع * عرض : ۶۰ * ۱۳۵ میلیمتر کاربری : کفشور خطی سرویس بهداشتی

کانال پیش ساخته آب مدل CAB10AHI همراه با گریتینگ استیل ، محصول بسیار با کیفیت شرکت نیکول فرانسه می باشد. این کانال در تمامی فضاهای بدون تردد اتومبیل مثل آشپزخانه صنعتی ، بام ، تراس ، روف گاردن ، در سرویس های بهداشتی ( به عنوان کف شور خطی ) و … که محدودیت کف سازی از نظر ارتفاع کانال داشته باشیم، قابل استفاده است. همانطور که می دانید گریتینگ های استیل در برابر مواد شیمیایی و حرارت کاملاً مقاومند ، از اینرو بهترین گزینه برای آشپزخانه های صنعتی محسوب می شوند، البته گریتینگهای پلی آمید نیز از مقاومت خوبی برخوردارند و از این نوع گریتینگ نیز می توان در آشپزخانه های صنعتی استفاده نمود. لازم به ذکر است در انواع گریتینگ های استینلس استیل موجود در بازار، استیل ۳۱۶ به دلیل مقاومت بالا در برابر اسید و مواد شیمیایی، از عمر مفید بالاتری برخوردار است. همچنین گریتینگ استیل نیکول به دلیل ظرافت خاصی که در طراحی آن استفاده شده است، می تواند انتخاب خوبی برای داخل حمام و سرویس های بهداشتی عمومی و مسکونی ، به عنوان کفشور خطی باشد. بدنه ی این کانال در ماژول های ۵۰ سانتیمتری عرضه می شود. کیفیت و مقاومت بدنه در این مدل بسیار بالاست. بدنه ی کانال از دو نقطه ( در ابتدا و انتهای هر ماژول ) امکان کراس شدن و اتصال به صورت L یا T به سایر کانالها را به راحتی داراست. در کانال های مدل CAB131A این امکان وجود ندارد و برای کراس کردن کانال می بایست از قطعات واسطه اتصال L یا T استفاده کنیم.

کانال پیش ساخته آب با گریتینگ استینلس استیل


قطعات جانبی کانال پیش ساخته هدایت آب CAB773+GR77PB

کانالهای کم عمق نیکول مدل CAB773 برای اتصال به یکدیگر نیاز به قطعه ی واسطه ندارند. ماژول های ۵۰ سانتیمتری کانال به صورت نری مادگی به یکدیگر متصل می شوند و برای آب بندی درزها از چسب پی وی سی می توان استفاده نمود. برای مسدود نمودن انتهای کانال نیز از قطعه ی اندکپ NAH773 استفاده می شود. اندکپ ها در این مدل همزمان قابلیت تعبیه خروجی انتهایی با سایز ۴۰ میلیمتر را نیز دارند. همچنین از قطعه اندکپ به عنوان خروجی جانبی نیز می توان استفاده کرد. برای تعبیه خروجی کف می توان از قطعه واسطه واشردار با سایز ۵۸ ، ۶۳ ، ۸۵ و ۹۰ میلیمتر ، همچنین از قطعه واسطه خروجی پیچی با سایز ۱۰۰ و یا ۱۱۰ میلیمتر استفاده نمود.

قطعات جانبی کانال پیش ساخته cab773

اتصالات جانبی کانال پیش ساخته مدل CAB773

لینک های مرتبط: ” گاتر ” , ” گاتر استیل