گریتینگ استیل

گریتینگ استیلکد گریتینگ : GDR10AHI شرکت سازنده : NICOLL – نیکول فرانسه جنس گریتینگ : استیل ۳۱۶ ارتفاع لبه * عرض : ۲۰ * ۱۳۰ میلیمتر کلاس مقاومت وزنی: A15 * این مدل در طول های یک متری عرضه می شود.

گریتینگ استیل محصول بسیار با کیفیت نیکول فرانسه می باشد. این گریتینگ در فضاهایی مثل آشپزخانه صنعتی ، فست فود ، رستوران ، روف گاردن ، بام ، تراس ، سرویس بهداشتی و سایر فضاهای مشابهی که نیاز به یک گریتینگ لوکس و دکوراتیو داشته باشیم، کاربرد دارد. این محصول همراه با انواع کانال پیش ساخته قابل استفاده است و معمولا در مدلهای کم عمق به عنوان کف شور خطی در کف حمام نیز می توان از آن استفاده نمود. گریتینگ ها و کف شورهای موجود در بازار معمولا از استیل ۳۰۴ استفاده می کنند. در کف فضاهایی مثل حمام که دائماً با مواد شوینده شیمیایی شستشو داده می شوند، استیل ۳۰۴ مقاومت چندانی نداشته و بعد از مدتی سیاه رنگ می شود. اما استیل ۳۱۶ کاملاً ضد اسید بوده و در طول مدت زمان استفاده از پروژه تغییر رنگ پیدا نمی کند. طراحی خاص شیارهای گریتینگ استیل نیکول زیبایی خاصی به آن بخشیده است و علاوه بر قابلیت جذب بالای آب می توان به عنوان یک المان معماری نیز در طراحی فضاهای مختلف از آن استفاده نمود. گریتینگ های استیل ۳۱۶ خش دار نیکول در ماژول های یک متری عرضه می شوند.

نمونه گریتینگ استیل کار شده


استیل یا گالوانیزه؟

گریتینگهای استیل چند برابر مدلهای گالوانیزه قیمت دارند. در چه فضاهایی استفاده از این گریتینگ ها پیشنهاد می شود و توجیه قیمتی دارد؟ در اینجا لازم است بدانیم کاربری فضای مورد نظر چیست؟ پارامترهای اصلی تعیین کننده در انتخاب گریتینگ عبارتند از:

– مقاومت وزنی مورد نیاز – وجود یا عدم وجود مواد شیمیایی مثل شوینده ها – اهمیت شکل ظاهری گریتینگ

در صورتی که به عنوان مثال در پارکینگ های یک ساختمان نیاز به گریتینگ داشته باشیم ، گریتینگ های مشبک گالوانیزه گزینه ی مناسبی هستند. در آشپزخانه یک هتل که دائماً با مواد شوینده و آب جوش سر و کار داریم، قطعاً استیل گزینه ی بهتری است. در سرویس های بهداشتی نیز که دکوراتیو بودن گریتینگ اهمیت زیادی دارد مسلماً باز هم انتخاب ما استیل خواهد بود. البته انواع دیگری از گریتینگها برای کاربری های گوناگون در دسترس هستند، مثل چدن ، پلی آمید ، پی وی سی و … که هر کدام بسته به معماری و انتظار ما از گریتینگ انتخاب می شوند.


انواع کانال پیش ساخته ای که می توان همراه با  گریتینگ استیل مدل GDR10AHI کار کرد:

کانال پی وی سی مدل CAB131A :

کانال پی وی سی مدل CAB131A

کانال پی وی سی مدل CAB773 :

کانال پی وی سی مدل CAB773


کانال پلی پروپیلن مدلCAN177 :

کانال پلی پروپیلن مدلCAN177لینک مرتبط: ” گاتر استیل